Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Radonie – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

679 000 zł3 000 m² 226,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3000 m, położona w spokojnej i zielonej okolicy , przy ul. Ptasiej w Radoniach. idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł39 300 m² 177,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowy grunt pod inwestycję deweloperską! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3,93 ha, zlokalizowana w malowniczych Radoniach, gmina Grodzisk Mazowiecki. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem. Jest możliwość kupna w pakiecie z sąsiednią działką z wszystkimi mediami bezpośrednio przylegającą do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 000 m² 283 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Radoniach, 3000 m, w otoczeniu zieleni i rezydencjonalnej zabudowy jednorodzinnej. Uzbrojona w prąd (skrzynka), ogrodzona, gotowa do budowy domu. Woda w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

565 000 zł1 670 m² 338,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1670 m , położona w Radoniach, z prądem bezpośrednio przy granicy nieruchomości. W odległości około 60 m znajduje się gaz, a w.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 000 m² 283 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadbana i kształtna działka budowlana w otoczeniu terenów leśnych i zabudowy jednorodzinnej rezydencjonalnej. Działka została uzbrojona w energię elektryczną (skrzynka), jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 500 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia piękna działka otoczona terenami leśnymi i spacerowymi. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 37m x 40m. W drodze przy działce woda i prąd. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 020 zł6 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek o łącznej pow. 6000 m2 -pod lasem z wszystkimi mediami bezpośrednio przylegają do drogi gminnej. Działki objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 577 m² 285,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w Radoniach o powierzchni 1577m2. Wszystkie media łącznie ze światłowodem dostępne w drodze gminnej tuż przy działce. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł6 577 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radonie, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 800 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, zadrzewiona działka 2800 m zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy. Teren pięknie zadrzewiony,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 3,93 ha z możliwością wybudowania osiedla domów jednorodzinnych. Działka jest płaska z dojazdem z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 512 m² 281,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz komfort codziennego życia z bliskością natury, ta działka budowlana w Radoniach będzie doskonałym wyborem. Położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana położona w Radoniach granicząca z rzeką Mrowną. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfalcie. Objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego-status.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem ze wszystkimi mediami, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Dziaka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł2 068 m² 346,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2068 m2 w Radoniach koło Grodziska Maz. (na granicy z Książenicami). Działka przy gminnej drodze utwardzonej, w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 966 m² 266,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pięknej części Radoń! Spokój, cisza, odpoczynek! Do sprzedania działka budowana o powierzchni 2966 m2. przybliżone wymiary 47m x 64m. Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piękna, zadrzewiona działka 6000 m zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy. Teren pięknie zadrzewiony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 295 m² 333,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, zadrzewiona działka 3000 m zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy. Teren pięknie zadrzewiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w Radoniach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze utwardzonej Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do kupienia piękną działkę, otoczoną terenami leśnymi i spacerowymi. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 37m x 40m. W drodze przy działce woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł3 000 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę w Radoniach w pobliżu lasu. Działka budowlana o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

550 000 zł2 111 m² 260,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 2110m2 w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Szczęsne. Wymiary działki: 31m x 74m Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

499 000 zł1 710 m² 291,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 1710m2 w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Szczęsne. Wymiary działki: 31m x 57m Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

795 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonym i spokojnym otoczeniu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Atuty nieruchomości: - cicha, zielona okolica idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

490 000 zł1 547 m² 316,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w świetnej lokalizacji znajdująca się w Szczęsnym. Nieruchomość o powierzchni ponad 1500 m2 przy której znajdują się wszystkie media miejskie ( woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

609 000 zł1 500 m² 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w miejscowości Szczęsne o powierzchni 1500m2. Media - woda i prąd w drodze. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +2 km

508 300 zł2 210 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2210 m w malowniczej miejscowości Opypy Twoje miejsce na wymarzony dom! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2210 m, zlokalizowaną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

498 000 zł1 662 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna, cicha i bezpieczna okolica. Wokół nowa zabudowa, domy jednorodzinne. Miejsce dobrze skomunikowane. Kilka kilometrów od Grodziska, łatwy dojazd do Warszawy. Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

550 000 zł2 197 m² 250,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Opypy, gm. Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2197 m , położona w prestiżowej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

420 000 zł1 510 m² 278,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1510 m Opypy gmina Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1510m , położona w miejscowości Opypy, gmina Grodzisk Mazowiecki Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

520 000 zł1 900 m² 273,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze, mamy możliwość zaprezentować Państwu tę nieruchomość. Działka budowlana o powierzchni 1800 m2 znajdująca się w miejscowości Opypy, przy ul. Polnej Róży,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

498 000 zł1 662 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1662 m2 w Opypach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze gruntowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 51.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

820 000 zł2 923 m² 280,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja: marynin Wymiary: ok. 85 m x 34,38 m Najważniejsze atuty: działka ogrodzona częściowo zalesiona zapewnia prywatność i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marynin | Działka budowlana 2100 m idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m w spokojnej i zielonej części Marynina. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

650 000 zł2 100 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka 2100 m w Maryninie - Twój azyl blisko Książenic! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z bliskości miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

Działka leśna

Marynin

1 190 000 zł4 000 m² 297,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w kameralnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość ma kształt trapezu i rozszerza się w głąb, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

1 255 000 zł3 800 m² 330,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3800.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Radonie +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radonie

Radonie,mazowieckie

565 000 zł1 655 m² 341,39 zł/m²